Jarní kroužky pro děti 2024

Registrujte se na dětské kroužky filmu, animace a komiksu

Ateliér Žižkov - Ambrožova 9

kroužky začínají od 19. února

pondělí 15.30, děti 9 - 15 let

Seznámení se světem klasické filmové animace z teoretického i praktického hlediska.

Kroužek komiksu

úterý 15.00, děti 8 - 15 let

Projdeme výtvarným světem příběhů, cestou se zastavíme trochu u historie a původu komiksů, vyzkoušíme si různé výtvarné postupy a techniky.

Kroužek kreslené animace

středa 16.00, děti 10 - 15 let

Kroužek zaměřený na kreslenou animaci, především v její současné, digitální formě.

Animo-English

čtvrtek 15.30, děti 10 - 15 let

You will learn how to create your own animation from the scratch. Suitable for czech speaking, bilingual or english native speakers.

pátek 15.00, děti 9 - 12 let

pátek 17.15, děti 12 - 16 let

Animovaný videoklip!

pondělí - pátek 9.00 - 16.00, od 16 let

Zkuste si, jaké to je vytvořit animovaný film na zakázku. České kapely pro vás vybraly písničky, ke kterým potřebují natočit videoklip. Tentokrát budeme tvořit klip pro kapelu Jananas.

Ateliér Letná - Jirečkova 8

kroužky začínají od 19. února

Kroužek počítačových her

pondělí 15.45, děti 10 - 15 let

Kroužek je zaměřen na práci s jednoduššími 2D herními koncepty. Pracujeme s programem GameMaker.

Kroužek počítačových her

čtvrtek 15.30, děti 10 - 15 let

Filmový kroužek pro děti

neděle 15.00, děti 10 - 15 let

Kurz cílí na osvojení základů filmového herectví, seznámení se filmovými žánry a praktickou tvorbu.

Filmový kroužek pro děti

Středa 15.30, děti 10 - 15 let

Zimní kurzy režie a tvůrčího psaní
napište povídku, zrežírujte film