Aertěk - filmový tábor

Jak to všechno začalo: Jako děti jsme organizované prázdniny zrovna nemuseli. Z těch dvou slov „letní tábor“ se nám dělala vyrážka, a pokud už se nám z tohoto většinou odkladiště dětí nepovedlo vykroutit, museli jsme noční a jiné hloupé hlídky, černé puntíky, „hlavase“ a „oddíláky“ a další urputné radosti nakonec přetrpět.
Jako dospělí jsme začali vymýšlet náš Aertěk. Ne tábor, ale velkou letní filmovou jízdu, na kterou se každý bude těšit. Akci se vším, co nás baví nejvíc a bez čeho svět nemá smysl: kino, natáčení, příroda a volnost.
Zjistili jsme, že dělat dobrý Aertěk není jen tak a že na jeho zvládnutí musíme ještě pořádně zapracovat. Po letech si ale už bez přehánění můžeme říct, že se nám to povedlo, “jsme dobří“, říkáme suverénně …přestože aero-punk bude k Aertěku patřit vždy (bez toho by to nebylo ono).

Termíny pro rok 2024

Filmový mladší

01. 7. až 12. 7. 2024
12. 7. - projekce v kině Aero

Animační mladší

14. 7. až 25. 7. 2024
25. 7. - projekce v kině Aero

Filmový PLUS

27. 7. až 7. 8. 2024
7. 8. - projekce v kině Aero

Animační starší

9. 8. až 20. 8. 2024
20. 8. - projekce v kině Aero

Základní info

registrace a podrobné na webu:  aertek.cz

Místo konání:

• Chata Kynast, Pod kynastem 114, Jablonec nad Nisou  466 02

Zápis:

• O zápis do seznamu předběžných zájemců žádejte e-mailem: prihlasky@aeroskola.cz

Ubytování

• 11 pokojů s celkovou kapacitou 38 lůžek (6 čtyřlůžkových, 1 dvojlůžkový, 4 třílůžkové).

• Nové společné sociální zařízení, jídelna

• učebna, velký sál,

• volná plocha pro pohybové aktivity, ohniště

• Stravování (4x děnně) zajišťují naši osvědčení táboroví kuchaři.

• Strava je vždy čerstvá, pestrá a z kvalitních surovin.

• Dobré jídlo je jednou z priorit filmového tábora

Zdraví a bezpečnost

• Neustálá přítomnost týmu technického dozoru, zkušeného zdravotníka a jeho školených pomocníků je samozřejmostí