Kurzy pro učitele: film, elektronická hudba a Vjing!

Podzim 2023 - akreditované kurzy pro učitele a pedagogické pracovníky

Na podzim jsme pro Vás v našich specializovaných ateliérech připravili kurzy pro pegagogické pracovníky s akreditací ministerstva školství:

Kurz VJingu a videomappingu pro učitele

VJing a videomapping jsou moderní způsoby kreativní práce s audiovizuálními obsahy. Učitelům přinesou nové možnosti práce s videem a animací ve výuce.

víkend 11. - 12. 11.
od 9.00 do 16.30

cena 2200 Kč

Kurz elektronické hudby pro učitele

Celodenní program zaměřený na možnosti aktualizace Hudební výchovy se zaměřením na elektronickou hudbu, její vývoj, současné směry a nové způsoby hudební tvorby i jejich zprostředkování dětem skrze dostupné hudební technologie.

pátek 1. 12.
od 9.00 do 16.30

cena 1800 Kč

Kurz filmové tvorby pro učitele

Kurz si klade za cíl připravit učitele nejen výtvarné, mediální a filmové a audiovizuální výchovy na teoretickou a praktickou práci s filmem ve výuce a při vedení filmového klubu a dalších zájmových činností souvisejících s filmem. Účastníci si během kurzu zkusí také natočit a sestříhat vlastní filmové etudy.

2 víkendy: 25. - 26. 11. a  2. - 3. 12
od 9.00 do 17.00

cena 2900 Kč

Výročí 15 let Aeroškoly
Aeroškola oslavuje 2. září v kině Aero 15 let činnosti, přijďte to s námi oslavit.